Про нас

КОМПАНІЯ

Ось вже кілька років поспіль «Заграва Геймз» лишається найбільшою ігровою студією нашого регіону.

КОМПАНІЯ

Завдяки вдалій комбінації досвіду ветеранів ігрової індустрії та запалу молоді ми завжди лишаємося на вістрі технічного прогресу. Як розробники казуальних ігор ми вміємо робити все і навіть більше! В нашому портфоліо десятки успішних проектів, створених на замовлення або у партнерстві із такими компаніями, як Playrix, Mad data, Renauts, Nord Curent та ін.

Читати більше

НАША ІСТОРІЯ

За наступні 2 роки ми створили майже 10 проектів, кожен з яких став хітом.

В 2009 році склалася ситуація, коли Oberon Media продовжувала робити ставку на PC Downloadable ігри, тоді як ринок почали завойовувати смартфони. Через значні фінансові збитки були закриті усі студії у Східній Європі (Санкт-Петербург, Київ, Рівне та Бухарест). В грудні 2009 рівненська студія припинила своє існування.

Після закриття студії частина співробітників перейшла на роботу в ігрові компанії в інших містах та країнах. Але нам вдалося зберегти кістяк команди, і в лютому 2010 ми зорганізувалися в незалежну компанію, яку назвали Zagrava Games.

Ми вирішили розпочати з аутсорсу ігор. Маючи хорошу команду та непогану репутацію в ігровій індустрії ми швидко знайшли перших замовників, багато з яких лишаються з нами і досі. Протягом 2 років наша студія виросла з 10 до 40 людей. З того часу наша команда взяла участь в понад 50 проектах та створила 6 власних ігор.

Наша історія сягає корінням в 2003 рік, коли в м. Рівне була створена перша в ЗахіднійУкраїні ігрова студія Friends Games.

Це були ентузіасти-самоучки, які змогли зробити щось нове і привернути до себе увагу гіганта ігрової індустрії того часу компанію - Oberon Media.

Наприкінці 2007 року завершився процес поглинання, і маленька Рівненська компанія перетворилася на внутрішню студію Oberon Media/ I-Play.

НАША ІСТОРІЯ

НАШІ ЦІННОСТІ

Від найпершого дня ми будували свою роботу на двох китах – команді і якості. Без хорошої команди професіоналів-однодумців будь-яка ідея лишається всього лише набором слів, а ІТ компанія перетворюється на склад комп’ютерів. Саме люди роблять мрії матеріальними, оживляють їх, приносячи в цей світ трохи магії.

НАШІ ЦІННОСТІ

Ми дуже намагалися створити компанію «сімейного» типу, а не чергову ІТ галеру. Саме тому «Заграва Геймз» - це, в першу чергу, комфортне для роботи місце. Ми цінуємо неформальну дружню атмосферу, довіру та взаємовиручку. В нас немає випадкових людей, а кожен співробітник є невід’ємною частиною команди.

Усе це дозволяє нам тримати найвищий рівень якості, яким ми пишаємося. Ми любимо свою роботу, та робимо її дуже добре. Кожен наш співробітник знаходиться на своєму місці і знає, що від його особистого внеску залежить результат усієї команди.

Читати більше

Гарного дня

Станьте частиною нашої команди!

Приєднуйтесь до нас

Вітаємо!!!

ваше повідомлення Успішно надіслано
Ресурс 1